Par mums

Sekojot futbola attīstības tendencēm, treniņu metodoloģijā arvien lielāks uzsvars tiek likts uz futbolista individuālo attīstību, kas ļauj jaunajiem sportistiem konkurēt nākamajos futbola spēles attīstības posmos. Pielietojot unikālas treniņu metodes, ir iespējams veicināt bērna loģiskās domāšanas, intelektuālās attīstības un fiziskās koordinācijas spējas futbola treniņos un sacensībās. Līdz ar to no 2020. gada sezonas, balstoties uz pasaulē zināmām spēlētāju individuālās pilnveidošanas programmām un metodikām, mēs nolēmām piedāvāt jauniem futbolistiem papildus treniņus mazās grupās (4-6 cilvēki), kur uzsvars iks likts tieši uz individuālajām spēlētāju īpašībām.

Mūsu komanda

Bijušie profesionālie futbolisti, treneri ar profesionālo izglītību un augstāko pedagoģisko izglītību sportā.

Jaroslavs Zoricovs

Fiziskā sagatavotība

Spēlējis Latvijas 1.līgas un Virslīgas komandās – FK Jelgava, FS Metta, Rīgas Futbola skola, AFA Olaine un FB Gulbene. Kopš 2010.gada strādā par bērnu futbola treneri.
2013.gadā pabeidza LSPA un ieguva profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē futbola vecākā trenera un vadītāja sporta jomā kvalifikāciju. Papildus ir apguvis B-UEFA futbola trenera kursus Latvijas Futbola federācijā. 2021.gadā pabeidza LSPA un ieguva profesionālo maģistra grādu sporta zinātnē fiziskās sagatavošanas vecākā trenera kvalifikāciju. Strādā par futbola treneri Rīgas Futbola skolā.

NODARBĪBU VIETAS

  • SK Arkādija

  • RTU stadions

Aleksandrs Iljins

Funkcionālā/Tehniskā sagatavotība

Ar sportu no bērnības, futbolu saka spēlēt 13 gados. Pirms futbola bija labi rezultāti regbija, joprojām uzskata, ka duālās karjeras iespējas tikai priekšroka! Spēlējis Latvijas 2.līgas komandas – SK Super Nova, United oils un FK Lielupe. Kopš 2014.gada strādā par bērnu futbola treneri. 2016.gadā apguva B-UEFA futbola trenera kursus Latvijas Futbola federācijā. 2020.gadā pabeidza LSPA un ieguva profesionālo maģistra grādu sporta zinātnē. No 2020.gadā studē LSPA akadēmiska doktora programma – sporta zinātnē.

NODARBĪBU VIETAS

  • Rīgas 9.vidusskolas sporta komplekss

  • RTU stadions

Ņikita Andrianovs

Futbola pamati/Fiziskā sagatavotība

2016.gadā pabeidza LSPA un ieguva profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē futbola vecākā trenera un vadītāja sporta jomā kvalifikāciju. Pieredze darbā ar bērniem kopš 2014. gadā. Ikdienā futbola treneris vecuma grupām no 4 līdz 10 gadiem.

NODARBĪBU VIETAS

  • SK Arkādija

  • RTU stadions

Romāns Vaiteks

Futbola māņkustības

Nodarbojas ar futbolu no 8 gadu vecumā, profesionāla izglītība futbolā. Studē LSPA profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmā “Sporta zinātne”.

NODARBĪBU VIETAS

  • SK Arkādija

  • RTU stadions

Filippo Rivosecchi

Vārtsargu treniņi

Italian goalkeeper coach. Almost 10 year of experience in professional football in Uppsala, Sweden where together with IK Sirius and GUSK women was learn and develop athletes in pro football. Had experience in Argentina and Chile where was as assistant GK coach for FADEP from Mendoza ARG and Santiago Wanders in Valparaiso, Chile.  Speak four languages: IT-ENG-SPA-SWE.

NODARBĪBU VIETAS

  • RTU stadions